ČeskyEnglishDeutsch
HLEDEJPodrobné vyhledávání
KANCELÁŘ
TRANSPARENTNÍ OBALY
POLYPROPYLÉN
LAMINO
ŠKOLNÍ POTŘEBY
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
    Společnost Linarts s.r.o. byla založena v roce 1992. Rozvoj společnosti směřuje do výrobní sféry zpracování plastových a polypropylenových fólií, kde nachází potenciál v kreativitě vývoje, kvalitě výrobků a termínech dodávek jednotlivých zakázek. Během své historie se firma etablovala jako leader mezi výrobci kancelářských potřeb, školních pomůcek a speciálních zakázek z plastových fólií v České republice. Každoročně aktivně připravujeme prezentaci produktů na světových výstavách ve svém oboru a usiluje o expanzi na nové trhy.

    Výrobní linie a standardní produkce firmy Linarts je expedována velkoobchodním společnostem v České republice, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Německu a Francii. V sektoru speciálních zakázek společnost dodává výhradně koncovým klientům, popř. reklamním agenturám z celé Evropy a ze Zámoří.

    V roce 2008 společnost Linarts poskytla stabilní a silné zázemí cca 50 zaměstnancům ve výrobní a obchodní sekci. Vzhledem k nárůstu poptávky zboží našeho charakteru ze zahraničí, se provedly investice do strojního zařízení a vybavení výrobních prostředků v takové míře, aby společnost udržela kvalitativní požadavky zákazníků.

    Společnost Linarts s.r.o. neustále vyhledává nové možnosti v oblastech designu a kreativity, kde vzhledem k bohatým zkušenostem s výrobou školních a kancelářských potřeb s licencovanými motivy nachází prostor v sektoru „Fashion, Brand a Design products“.
LINARTS s.r.o., Dobrá 291, 739 51 Dobrá u Frýdku-Místku • tel.: 558 111 678 • mobil: 603 434 792 • fax: 558 111 677